Porsche Centrum Kraków

Adres:

ul. Jasnogórska 109
31-358 Kraków

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 09:00 – 19:00
Sobota 09:00 – 14:00

Serwis:

Poniedziałek – Piątek 08:00 – 19:00
Sobota 08:00 – 14:00

Jesteśmy jedynym w Małopolsce autoryzowanym serwisem marki Porsche. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz najwyższej jakości usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Nasi doradcy i mechanicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którym mogą Państwo powierzyć swój samochód z pełnym zaufaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Autoryzowany serwis Porsche Kraków

Naszą działalnością staramy się odpowiadać na potrzeby oraz w pełni realizować oczekiwania naszych klientów. Dlatego też, poza doradztwem w salonie sprzedażowym, oferujemy także kompleksowe usługi jako jedyny działający na terenie Małopolski autoryzowany serwis Porsche. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz wszechstronnych usług, na który składają się najwyższej jakości świadczenia gwarancyjne i pogwarancyjne, a także serwis Porsche działający w zakresie kontroli stanu klimatyzacji, kół oraz opon. Oferujemy również możliwość depozytu kół i przechowywania ich przez nas w optymalnych warunkach. Bezpośrednie przyjęcie do Serwisu Porsche pozwala skutecznie oszacować stan pojazdu oraz precyzyjnie dopasować ofertę do wymagań każdego klienta - zaledwie w czterech krokach. Przeglądy Porsche realizowane są z poszanowaniem komfortu użytkowników, dlatego na czas trwania naprawy oferujemy możliwość wynajęcia samochodów zastępczych.

Serwis Porsche w Krakowie

Jako autoryzowany przedstawiciel marki Porsche przeglądy pojazdów staramy się nieustannie kontrolować i czuwać nad zachowaniem wysokich standardów ich jakości. Na nasz zespół składają się wysoce wykwalifikowani doradcy i mechanicy - prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie. Bez obaw mogą Państwo powierzyć swój samochód w nasze ręce, mając pewność, że krakowski serwis Porsche zadba o skrupulatną oraz terminową realizację. Przed każdym większym wyjazdem, a także wraz ze zmianą pór roku, warto umówić się na sezonową kontrolę - jest to możliwe poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Szanowni Państwo,

nasz salon i serwis są do Państwa dyspozycji w niezmienionych godzinach, niemniej w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich zdecydowaliśmy się na wprowadzenie szczególnych środków ostrożności:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

12 61 26 911 | info@porsche-krakow.pl